Life to Rescue toukokuun lahjoituskohde

Balkanin koirat ry ❤️
Balkanin koirat ry - balkaninkoirat.fi

Jokaisesta 1.5. - 31.5. välisenä aikana tilatun Life to Rescue tuotteen myyntihinnasta lahjoitetaan 20% kestävää eläinsuojelutyötä tekevälle Balkanin koirille 🥰

Tutustu Balkanin koirien toimintaan:

" Balkanin koirat ry on vuonna 2015 rekisteröity voittoa tavoittelematon, Responsible Rescue -sitoutunut yhdistys, jonka tavoitteena on kodittomien koirien elinolosuhteiden parantaminen Pohjois-Bosniassa.

Toimimme täysin vapaaehtoisten voimin. Yhdistyksemme aktiivi Mei ja hänen miehensä Drazen asuvat Bosniassa ja pyörittävät yhdistyksen turvakotia, jossa on tällä hetkellä noin 200 koiraa. Turvakodin koirien lisäksi pariskunta huolehtii säännöllisesti Pohjois-Bosnian yhteistyötarhojen koirista ruokkien ja pelastaen heikoimmassa asemassa olevia turvakodille.  "

Takaisin blogiin

Kirjoita kommentti

Huomaa, että kommenttien täytyy olla hyväksytty ennen niiden julkaisemista.